O firmě » O nás

Naše firma vznikla v roce 2000. Zabýváme se stavbou krbů, kachlových kamen a sporáků na klíč a zároveň prodejem krbových vložek, krbových kamen, kachlů, kování, veškerého materiálu pro stavby krbů a kamen, komínů, doplňků a příslušenství. V počátcích jsme se věnovali hlavně krbovým obestavbám, ale postupem času se naše nabídka rozšířila také o kachlová kamna a sporáky. Naše práce se stala zároveň naším velkým koníčkem. Snažíme se ke každé zakázce přistupovat s maximální zodpovědností a pečlivostí. Ctíme umění a zkušenosti starých kamnářů a zároveň se snažíme vnášet do naší práce všechny nejnovější poznatky, které jsou v našem oboru dostupné. Používáme materiály, které vyhovují normám závazným pro stavby krbů a kamen. Abychom byli schopni držet krok s vývojem v oboru kamnářství, účastníme se velkého množství pořádaných školení, ať přímo v dodavatelských firmách v Česku i v zahraničí nebo školení, pořádaných Cechem kamnářů ČR, jehož jsme členem. Jsme též účastníky projektu Český kamnář.

 

Zákazník by se měl vždy dozvědět, jaký způsob vytápění je pro jeho potřeby nejvhodnější, jaká by pro daný případ měla být stavební připravenost a jistě i mnoho dalších skutečností. Za účelem získání těchto informací nabízíme možnost navštívit naši provozovnu - Krbové studio v Milevsku, kde jsme připraveni se každému zákazníkovi věnovat podle jeho potřeb. Vyslechneme jeho přání  a snažíme se mu nabídnout řešení, které odpovídá jeho představě o funkčnosti a vzhledu topidla. V Krbovém studiu představujeme velkou část námi nabízeného sortimentu. Snažíme se nabízet pouze výrobky, u kterých jsme přesvědčeni o jejich kvalitě.

 

Pokud se zákazník rozhodne pro koupi krbových kamen, nabízíme možnost jejich dovezení na místo a též jejich odborné nainstalování. Naše služby nekončí vystavením záručního listu a faktury. Rádi naším zákazníkům kdykoliv poradíme s údržbou topidla, či sami údržbu provedeme.

YWYyN