Krbové vložky / Hoxter

Mezi přednosti krbových vložek Hoxter patří především čisté hoření. Přivedení vzduchu na správné místo v ohništi zabezpečuje dobrou kvalitu hoření a čistotu pohledového skla. Předehřátý vzduch proudící kolem skla vytváří před sklem clonu, která zabraňuje jeho zanášení sazemi a prachem.

Krbové vložky mají dvojité prosklení, což zvyšuje izolační vlastnosti dvířek a zmenšuje množství tepla, sálajícího přes sklo do místnosti. Zabraňuje se tak přehřívání menším místností. Zároveň se zvyšuje teplota v ohništi, což opět napomáhá k udržení čistoty skla.

Ohniště je dokonale utěsněno, aby bylo stoprocentně kontrolováno proudění vzduchu do vložky. Není tak narušován efektivní proces hoření. Speciální profil dvířek a těsnění odolávají vysokým provozním teplotám a zajišťují tak stálou těsnost mezi korpusem vložky a dvířky.

Vložky jsou standartně vybaveny přívodem vzduchu pro hoření z exteriéru. Nedochází tak ke spalování kyslíku z místnosti a zároveň ani k odsávání vyrobeného tepla z místnosti.Obytné prostory jsou díky tomu zcela nezávislé na procesu hoření.

Řadit podle 
Výrobce 

nominální výkon 9 kW vložka s ocelovým výměníkem,

naše cena 39 060 Kčnominální výkon 6 kW regulovatelný výkon 4,2 - 7,8

naše cena 38 317 Kčvýkon topeniště 18 kW dávka paliva 4?5 kg dřeva

naše cena 37 758 Kč


NzUzZ